הדברה טרום אירוע

הדברה טרום אירוע

כאשר רוצים לקיים אירוע בטבע – אם זה בגן אירועים, או באזור פתוח, אחת מן הבעיות היא שאתם פולשים אל תוך הטריטוריה של החיות בטבע. ואז, באופן טבעי, הן פולשות אל האירוע שלכם, וזה כנראה פחות מתאים למארגני האירוע. זה גורם לכך שכל גוף תאורה הוך להיות מוקד משיכה לחרקים, פרפרים, יתושים וכו. בנוסף כל שיח שמאכלס בתוכו חרקים רבים יכול ליצור נהירה של החרקים החוצה ברגע הכי פחות מתאים באירוע, וזה יכול לגרום לבהלה בקרב האורחים באירוע. יש דרך למנוע את כל האי נוחות הזו, וזו הדברת טרום אירוע.

הדברה טרום ארוע

ההדברה צריכה להתבצע בבוקר של האירוע עצמו. אם נבצע את ההדברה מספר ימים קודם לאירוע, רוב הסיכויים שהשפעתה תפוג, והיא לא תשפיע.  אם מרססים מספר שעות לפני האירוע, זה עלול להיות מסוכן, משום שאנשים יכולים לנשום את החומר, והוא עלול להגיע גם למזון. את ההדברה של טרום האירוע צריך לבצע ליד מקורות מים, בעיקר מים עומדים, וגם באזורים של צמחייה. בנוסף, מומלץ לרסס גם בסביבת מקום האירוע עצמו, למניעה של התקרבות המעופפים לאזור.

ההדברה מתבצעת בעיקר כנגד יתושים, זבובים, נמלים וברחשים לפני האירוע. הריסוס מתבצע על ידי ערפול בעזרת מרסס מוטורי בכל שטח האירוע. לכל סוג של חרק יש סוגי הדברה שונים. אם אחרי ההדברה ישנם עדיין זבובים ששרדו אותה, ניתן גם להציב מלכודות נגד זבובים. במקרה של יתושים ניתן להשתמש בלפידים.

שורש הדברות, כשמה כן היא, נועדה לפתור לכם את בעיית המזיקים מהשורש!